Про Нас

Аліса Проценко

Привіт! Я, Проценко Аліса, засновник NAI. Майже завжди на зв’язку та намагаюсь зробити кожну вашу покупку ідеальною.  

NAI – молода офіційно зареєстрована компанія, ОФІЦІЙНИЙ реселер апаратних гаманців LedgerShiftCrypto та Ellipal в Україні.

Ми напряму закуповуємо товар у виробників, без усіляких посередників. Увесь представлений товар у нашому інтернет-магазині офіційно імпортований згідно чинного законодавства зі сплатою усіх податків.

Наша Основна Мета?

Наша місія зробити Ваші інвестиції БЕЗПЕЧНИМИ!

Підтримка?

Ми залюбки допоможемо вам з вирішенням технічних питань щодо роботи пристроїв.  Та, на жаль, ми не зможемо вас проконсультувати стосовно, де та як краще придабти криптовалюту. Але в нас дуже цікавий інстаграм-канал, кожень день там безліч цікавих новин, конкурсів та корисної інформації у сторіз. Підписуйтесь, щоб нічого не проґавити.

Де ми знаходимося?

Нещодавно наш склад був у Дніпрі, але тепер ми знаходимось у м. Івано-Франківськ. Вислати Ваше замовлення по Україні можемо Новою Поштою, а в Івано-Франківську передати особисто в руки.

Наші Гарантії?

На всі товари діє гарантія 1-2 роки. До кожного замовлення Ви отримуєте чек та можливість повернути або обміняти куплений у нас товар протягом 14 днів, згідно із законодавством, або в разі несправності вашого пристрою. Докладніше тут.

З НАШОЇ ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ ТУТ.