Про Нас

Хто Ми?

Ми – молода офіційно зареєстрована компанія, ОФІЦІЙНИЙ реселер апаратних гаманців Ledger і ShiftCrypto в Україні.

Ми з дитячою наївністю віримо в розвиток світу криптовалюти і всіляко намагаємося брати участь в популяризації. Спочатку ми донесли свої погляди друзям, потім близьким, знайомим, трохи пізніше до нас почали звертатися малознайомі люди за консультацією та порадою. І тут ми зрозуміли, що можемо стати “ширше і більше”.

Наша Основна Мета?

Наша місія зробити Ваші інвестиції БЕЗПЕЧНИМИ!

Що Ми Пропонуємо?

Звичайно, ми не можемо існувати тільки на власному ентузіазмі, тому ми ретельно підібрали товар, який Ви можете у нас купити. Головними критеріями відбору були: безпека, ергономічність, доступність, відкритість інформації.

При виборі апаратних гаманців ми зупинили свій вибір на компанії Ledger. Тому що це – найкращий та найпопулярніший крипто-гаманець. Також у Ledger потужна команда фахівців, яка весь час працює над поліпшеннями, і в першу чергу, рівня безпеки своїх пристроїв.

До криптогаманців Ledger ми підготували інструкції з першого підключення, щоб Ви могли з легкістю їх налаштувати. Також до деяких товарів ми підготували відео-інструкції.

Також у вересні 2020 роки ми стали дилерами Швейцарської компанії ShiftCrypto, тому що вони пропонують теж дуже якісний і надійний продукт.

Також ми ретельно відбирали аксесуари. Деякі з них виготовлені за спец замовленням, щоб запропонувати Вам тільки КРАЩЕ. На цьому ми не зупиняємося, зараз же ми працюємо над новими ексклюзивними продуктами для Вас.

Інтелектуальна Підтримка?

Ми проводимо консультації з питань крипто-безпеки і з загальних питань.

Де ми знаходимося?

Ми знаходимося в м.Дніпро, Україна. Вислати Ваше замовлення по Україні можемо Новою Поштою, а в Дніпрі доставити за вказаною адресою і передати особисто в руки.

Наші Гарантії?

На все холодні гаманці діє гарантія 1-2 роки. До кожного замовлення Ви отримуєте чек і можливість повернути або обміняти куплений у нас товар протягом 14 днів, згідно із законодавством, або в разі несправності вашого пристрою.

З НАШОЇ ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ ТУТ.
Слідкувати за нашими новинами:
FACEBOOK      INSTAGRAM