Гарантія та Обмін / Повернення

На усі товари діє гарантія до 24 місяців з моменту отримання.

Повернення і обмін справного товару можливий тільки в товарному вигляді (при наявності захисної плівки виробника) протягом 14 днів з моменту отримання покупцем, при наявності чека про покупку.

Всі витрати на доставку при обміні або поверненні сплачує покупець.

Повернення і обмін несправного товару не з вини покупця можливий в повний термін гарантії від дня покупки (з дня отримання товару з підозрою на несправність). Винятком є дефекти, отримані з вини транспортної компанії. В такому випадку необхідно надати акт про пошкодження посилки Новою Поштою або інший транспортною компанією.

Ми несемо відповідальність тільки в межах реалізованих нами пристроїв. За обладнання, на яке вплинула робота реалізованих нами пристроїв, ми відповідальності не несемо.

У разі несправності, поломки або збою в роботі Вашого пристрою ми обміняємо Ваше пристрій на нове за умови:

 • наявності чека, що підтверджує покупку в нашому інтернет-магазині;
 • повній комплектності купленого товару;
 • чинний термін гарантії.

Також всі претензії та побажання по ремонту, усунення неполадок або обміну, Ви можете направляти безпосередньо виробнику:

https://support.ledger.com/hc/en-us

Ми допоможемо і підкажемо, як це зробити.

УВАГА!

В Україні немає жодного сертифікованого сервісного центру Ledger. Тому будь-яке стороннє втручання в Ваше пристрій може привести до втрати Ваших кріптоактівов.

Обмін і повернення

Протягом 14 днів після покупки Ви можете повернути або обміняти товар, куплений в нашому інтернет-магазині, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Всі витрати на доставку при обміні або поверненні оплачує покупець.

Порядок обміну і повернення товару належної якості:

Передбачено ст. 9 закону України «Про захист прав споживачів».

«Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості.

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габариту, фасонів, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не був використаний і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек, гарантійний талон), виданий споживачеві разом з проданим товаром ».

Порядок обміну і повернення товару неналежної якості:

Передбачено ст. 9 закону України «Про захист прав споживачів». «Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості.

 1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та строки, встановлені законодавством, має право вимагати:
  • пропорційного зменшення ціни;
  • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
  • відшкодування витрат на усунення товару.
 2. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного терміну істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством і на підставі обов’язкових для сторін правил або договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:
  • розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
  • вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний з числа наявних у продавця (виробника) товарів ».
КОМЕНТАР


Якщо недоліки настільки істотні, що вони не дозволяють нормально експлуатувати виріб, ви маєте право вимагати заміни або повернення. Експертиза факту, що недоліки виникли з вини виробника, проводиться ТІЛЬКИ в авторизованому сервісному центрі. Там вам видають або акт про компенсацію у продавця (тобто в нашому магазині), або відправляють товар виробнику для подальшої перевірки та прийняття рішення про компенсацію.